Domki w Sianożętach?

#2017-02-07 04:22:46 

Skarb

Użytkownik

Witam. Ostatnio znalazłem bardzo ciekawą oferte wynajmu domku w Sianożętach. Ale jakoś nie jestem przekonany. Czy do teog miejsca warto jechać? Jest tam co robić w ogóle w tym miejscu? I czy te domki jakieś zdezelowane od czasów PRLu nie są?
#2017-02-07 04:32:18 

Niszczyciel

Użytkownik

No różnie możesz trafić. To wszystko zależy. Jak pokażesz szcegółowo o jaką oferte chodzi to będzie chyba jakoś łatwiej Ci powiedzieć, a takei wyrokowanie w ciemno czy domki są dobre to wiesz… Tak jednak trochę trudno coś doradzić i podpowiedzieć. Samo miasteczko jest całkiem fajne, ja akurat lubię tam jeździć na plaże
#2017-02-07 05:41:03 

Skarb

Użytkownik

Znalazłem na stronie http://super-wczasy.pl/domki-letniskowe/sianozety domki w Sianożętach i nad tymi się właśnie zastanawiałem. O tym teraz coś możesz więcej powiedzieć? Mam nadzieje że tak :P
#2017-02-07 07:35:23 

HenrykaWielka

Użytkownik

Ja byłam w poprzednim sezonie w Sianożętach. Ogólnie to Super Wczasy mają co roku bardzo ciekawe oferty noclegów na wyjazdy, na które po prostu się opłaca jeździć, jak ktoś ma ograniczony budżet, a mimo tego chce odpocząć w bardzo komfortowych warunkach. Morze ładne jest w Sianożętach, to prawda :P
#2017-02-07 07:59:24 

Skarb

Użytkownik

Czyli chyba jestem przekonany. No nie wiem, jeszcze z żoną pogadam, ale z tego co mówicie to i miasteczko jest ładne, morze też, a z domków warto skorzystać, więc tam pojadę i się nie będę nawet oglądać na nic :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015