Obsługa przesyłek lotniczych – potrzebni specjaliści w temacie

#2017-02-10 01:02:10 

motyka

Użytkownik

W związku z prowadzoną aktywnością biznesową muszę dość pilnie sprowadzić do Polski kilkadziesiąt przesyłek. Bardzo zależy mi na sprawnym przeprowadzeniu tej operacji bo może zależeć od tego przyszłość mojego biznesu. Czy znacie firmę która zajęłaby się tym specjalistycznie i terminowo?
#2017-02-10 02:24:03 

DymNaStadionie

Użytkownik

Myślę, że na pewno taką firmę znajdziesz ponieważ usługi dla biznesu w zakresie logistyki czy procedur celnych są bardzo rozwinięte. Wynika to w dużej mierze z naszego uczestnictwa w strukturach unijnych, gdzie kwestie tego rodzaju są poważnie traktowane.
#2017-02-10 04:17:58 

lady_C

Użytkownik

Gdybym mogła zasugerować Ci konkretną firmę to ta oferta wygląda dobrze http://www.tirsped.com.pl/spedycja-lotnicza. My również musieliśmy w pewnym momencie uruchomić lotnicze przesyłki – Tirsped ze swoim doświadczeniem okazał się doskonałym wyborem. Jestem pewna że będziesz zadowolona.
#2017-02-10 06:38:03 

Niszczyciel

Użytkownik

Mam dobre zdanie na temat tej agencji. Miałem okazją kooperować z nią na odcinku transportu morskiego. Duża wszechstronność i wyborne zorientowanie w meandrach prawnych w jakich się sam gubię. Polecam zdecydowanie.
#2017-02-10 08:35:41 

Krokodyl

Użytkownik

To super że o tym piszecie albowiem sam będę musiał w niedługim czasie podjąć się nadania większej liczby paczek w kierunku Azji. Właśnie czytałem że ta agencja ma ten kierunek dobrze rozpoznany.
#2017-02-10 09:30:29 

pan_kapitan

Użytkownik

Na szczęście w tych czasach solidni specjaliści zajmujący się spedycją i celnymi procedurami nie są już luksusem. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą to naprawdę spora ulga.
#2017-02-10 10:05:28 

Okrętowy

Użytkownik

Sprawy związane z przesyłkami lotniczymi potrafią napsuć wiele krwi, głównie z racji wydłużającego się transportu. Bardzo ważne jest nawiązanie relacji z odpowiednimi liniami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015