Filtr wewnętrzny do lodówki – gdzie zamówić?

#2017-02-24 04:56:11 

Niszczyciel

Użytkownik

Posty: 61

Skąd: Stargard

Wiek: 28

Witam. Chciałbym zamówić do swojej lodówki taki filtr wewnętrzny na wodę. Nie wiem jednak gdzie opłaca się go kupić? Bo ceny się mocno różnią na wielu stronkach i wolabzm jednak trafi na tak, gdzie jest i tanio, a jednak jeszcze taki filtr będzie wydajny i dobrze działał. Nie zależy mi na tanich bublach – wręcz przeciwnie, wolę zainewestować i mieć na przyszłość. Tylko tak jak napisałem, w graniach rozsądku. Może mi ktoś z was forumowicze poleci jakieś miejsce gdzie można zrobić takie zaupy? Na ogół zajmuje się takimi sprawami żona, ale z tym wyjątkowo mnie poprosiła żebym się zajął.
#2017-02-24 06:23:19 

Krokodyl

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Police

Wiek: 30

Ja mogę Ci polecić te doskonałe filtry do lodówek. Sami mamy taki w naszej lodówce i doskonale się sprawdza: http://filtrosfera.pl/filtry-do-lodowek-wewnetrzne ;) myślę, że zdecydowanie takie coś też by posłużyło w Twojej lodówce ;) jak będziesz miał jakieś pytanie, to po prostu napisz do tej firmy, albo przejrzyj inne produkty od nich. Spokojnie znajdziesz filtry dla siebie.
#2017-02-24 06:49:42 

egzamin

Użytkownik

Posty: 38

Skąd: Debreczyn

Wiek: 22

No ta stronka filtrostrefa jest dla mnie doskonale znana, bo sporo sprzętów i filtrów od nich mam w domu ;) wielu moich znajomych też kupowało sprzęt od nich i zawsze wszystko najwyższej jakości ;) filtry są banalne w montażu, są trwałe, doskonale spełniają swoją funkcję, a więc oczyszczają wodę itp. bez wątpienia to jedna z lepszych firm tego typu w Polsce ;) jak potrzebujesz filtr to śmiało od nich bierz, masz potem gwarancję jakości i że faktycznie towar jest oryginalny itp.
#2017-02-24 08:08:56 

ognioodporna

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Szczecin

Wiek: 39

No proszę, a myślałam, że będę musiała w ciemno kupować filtr do swojej lodówki.. nie wpadłabym na zakładanie tematu na forum na ten temat, lol. Ale w sumie skorzystam na tym, bo tak przeglądam ofertę tej firmy i faktycznie tam jest tyleeee różnych filtrów, że z łatwością można wybrać coś ;) także dzięki autorze tematu, bo oprócz tego, że sobie to i mi pomogłeś :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015