Które feromony dla mężczyzn wybrać?

#2017-09-27 23:24:30 

Niszczyciel

Użytkownik

Witajcie. Chciałbym kupić sobie jakies dobre i skuteczne feromony, dzięki którym zyskam większe zainteresowanie wśród przedstawicielek płci pięknej. Które feromony dla mężczyzn najlepiej wybrać?
#2017-09-28 00:11:21 

Skarb

Użytkownik

Jeśli o mnie chodzi, to uważam, że najlepsze są feromony dla mężczyzn opisane na stronie internetowej https://intymnosc.pl/pl/64-feromony-dla-niego. Są to feromony w perfumach o bardzo zmysłowym zapachu. Produkt ten zawiera w swoim składzie duże stężenie feromonów, takich jak: androstenol i androstadienon. Jego stosowanie powoduje wzmocnienie pewności siebie oraz wzrost atrakcyjności.
#2017-09-28 01:12:44 

pan_kapitan

Użytkownik

Ja też polecam te feromony, gdyż są one odpowiednie zarówno dla tych, którzy szukają drugiej połówki, jak i tych, którzy chcą niezobowiązująco poflirtować. W sklepie intymnosc.pl te męskie feromony są dostepne w bardzo przystępnej cenie. Oprócz feromonów można tam znaleźć wiele różnych przydatnych i niedrogich gadżetow erotycznych wysokiej jakości.
#2017-09-28 03:52:41 

Niszczyciel

Użytkownik

Rozumiem. A które z dostępnych w tym sklepie erotycznych gadżetów uważasz za szczególnie godne polecenia?
#2017-09-28 06:25:18 

pan_kapitan

Użytkownik

No np. polecam dostępne tam masturbatory, które są realistycznymi odlewami kobiecych narządów płciowych. Warte rekomendacji sa również oferowane w tym sklepie nakładki na penisa, które opóźniają wytrysk. Jest tam też szeroki wybór prezerwatyw, z których ja najbardziej polecam ultra cienkie i lepiej przylegające.
#2017-09-28 07:24:57 

Niszczyciel

Użytkownik

Aha. No ja może oprócz feromonów zamówię sobie w tym sklepie masturbator, bo wydaje mi się solidnym i niezawodnym produktem.
#2017-09-28 10:05:51 

pan_kapitan

Użytkownik

Ja jakiś czas temu kupiłem sobie tam taki realistyczny masturbator i jestem z niego bardzo zadowolony.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015