Rozmiarówka Adidas w internecie

#2019-07-29 01:21:30 

Krokodyl

Użytkownik

Hejka wszystkim, czy kiedykolwiek dobieraliście buty zgodnie z rozmiarówką? Wcześniej myślałem, że wszystkie rozmiarówki są w miarę podobne, a okazuje się że nie. Myśląc, że mam rozmiar buta 41, kupiłem w osiedlowym sklepie obuwniczym buty, które były na mnie dużo za luźne. Teraz chcę kupić Adidasy na lekcje wychowania fizycznego i zastanawiam się, gdzie mogę znaleźć wiarygodną rozmiarówkę Adidasa.
#2019-07-29 03:14:42 

egzamin

Użytkownik

Hm, to proste - wejdź na stronę internetową ctxsport.com, aby poznać rozmiarówki najpopularniejszych marek, jeśli chodzi o obuwie sportowe. Znajdziesz tam oczywiście tabelę rozmiarów butów Adidas.
#2019-07-29 05:11:47 

Lost

Użytkownik

Cześć cześć! Nie martw się, nie jesteś jedyny, bo ja też miałem z tym problem :). Na szczęście zakupy online są teraz bezpieczne właśnie dzięki dokładnym tabelom rozmiarów, za pomocą których możesz kupić odpowiednie buty danej marki. Ja też lubię Adidasy, ostatnio kupiłem Adidas ZX Flux opinie o tych butach były naprawdę ok. Nie wiem, jaki model butów Cię interesuje, ale naprawdę Adidas ZX Flux opinie ma pozytywną również z mojej strony.
#2019-07-29 06:04:28 

lady_C

Użytkownik

Dobranie butów zgodnych z rozmiarówką to na szczęscie nic trudnego. Co to by było, gdybyś musiał dobierać biustonosz! :p tam jest chyba nieco bardziej skomplikowana rozmiarówka. Czytelna rozmiarówka Adidas znajduje się na stronie internetowej https://ctxsport.com/rozmiarowka-adidas/ gdzie są też przykłady oraz wskazówki, jak prawidłowo zmierzyć długość stopy.
#2019-07-29 08:07:01 

Krokodyl

Użytkownik

Dziękuję! Naprawdę słabo się na tym znam, mam wrażenie że moje koleżanki lepiej to ogarniają, ale już wstyd mi je pytać, a tu jestem anonimowy, hehe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015